Skip to main content

Stránka betačtení.cz funguje na velmi jednoduchém principu:

Autoři a autorky, kteří hledají betačtenáře/ky pro svůj text, mohou pomocí odkazu Přidat text pro betačtení uveřejnit "inzerát", v němž uvedou základní informace o díle a e-mailový kontakt na sebe.

Inzeráty se automaticky přidávají na hlavní stránku, nejnovější je vždy zcela nahoře.

Čtenáři a čtenářky, kteří mají chuť betovat něčí dílo, si mohou inzeráty procházet i bez registrace. Kontakt na autora/ku se ovšem zobrazuje pouze přihlášeným uživatelům/kám, proto jakmile si vyberete text, který chcete betovat, je třeba se zaregistrovat.

 

Dále je možné se přihlásit k newsletteru. Jakmile tak učiníte, jednou týdně vám přijde e-mail se shrnutím nejnovějších textů, které byly přidány. (Tuto službu zatím testujeme.)

 

A to je vše - snažili jsme se prostě najít co nejjednodušší způsob, jak obě strany propojit. Neručíme proto za obsah, který uživatelé a uživatelky přidají, ani za kvalitu betačtení.

 

Mějte na paměti, že údaje, které dáte do inzerátu, budou veřejné. E-mail je jediná položka, jejíž zobrazení je omezeno na přihlášené uživatele a uživatelky. Žádné jiné citlivé údaje prosím do inzerátu nepište.